0

برای مشاوره با وکیل اینجا کلیک کنید و مشاوره دریافت نمایید .

به نام خدا

ریاست محترم محاکم تجدید نظر استان

سلام علیکم

احتراماً اینجانب  تجدید نظرخوانده در پاسخ به تجدید نظر خواهی آقای  نسبت به دادنامه صادره از شعبه حقوقی مطالب ذیل را به استحضار قضات معزز می رساند:

حدود  3 سال است که عقد نموده و زندگی مشترک شروع گردید ولیکن به دلیل مشکلات و ناهنجاری های اخلاقی و سوء رفتار  که از سوی زوج به وجود آمد حدود 2 است که جدا زندگی نمودیم تا اینکه اینجانب در سال 1400 شخصاً به جهت حفظ خانواده تلاش نمودم تا مگر اینکه از جدایی جلوگیری کنم ولیکن در عین ناباوری ایشان در منزل بنده را طرد نمود و دائم اظهار می کرد  تو را نمی خواهم و طلاق بگیر و در یک مورد بنده را به شدت مورد ضرب و جرح قرار داد که با پلیس تماس گرفتم و مراتب صورتجلسه گردید و مرا از خانه بیرون انداخت .

پس از آن اقدام به طرح شکایت کیفری نمودم با عنوان ضرب و جرح و توهین که تجدید نظرخواه محکوم به پرداخت دیه در حق اینجانب گردید و دعوای الزام به تمکین ایشان نیز رد شد . بنده در منزل ایشان فاقد امنیت جانی می باشم .

بر خلاف ادعای تجدید نظرخواه ، سوء معاشرت ایشان به صورت مستمر بوده است و بنده شکایت نکرده بودم تا اینکه وقتی در منزل مشترک اینجانب را مورد ضرب و شتم شدید قرار داد اقدام به شکایت نمودم و الان نیز مرا تهدید می کند و طرح دعوای تمکین صرفاً  برای فرار از پرداخت نفقه است .

با توجه به اینکه اینجانب خودم برای این زندگی گذشت کردم و شرایط را فراهم ساختم تا زندگی جدید را شروع کنیم ولی تجدید نظرخواه با بد رفتاری و بد اخلاقی و ضرب و شتم آنرا خراب کرده و بعد از آخرین کتک کاری دیگر برای بنده آبرو حیثیت وجود ندارد و این ترس و بیم و ورود ضرر و زیان با توجه به ورود صدمات روحی و جسمی پس از گذشت این چند سال که موجب بیماری روحی برای بنده شده همچنان وجود دارد و امکان تمکین را میسر نمی کند.

تجدید نظرخواه هیچ یک از اقوام و نزدیکان خود را جهت اصلاح و بازگشت بنده نفرستاده و تماماً کذب می باشد .

در خصوص پرونده طلاق نیز با توجه به بلاتکلیفی …. سال بنده و رای محکومیت کیفری به پرداخت دیه بابت ضرب و شتم و احراز سوء اخلاق و رفتار زوج صادر ولیکن به دلیل اشتباه در تعیین میزان مهریه مسترد نمودم و در حال حاضر به دلیل عسر و حرج به وجود آمده امکان ادامه زندگی مشترک وجود ندارد .

علیهذا نظر به مراتب مذکور و صدور حکم محکومیت تجدید نظرخواه به پرداخت دیه بابت ضرب و شتم و تکرار و استمرار ضرب و جرح توسط تجدید نظرخواه و عدم هر گونه اقدام در خصوص بازگشت عملی به زندگی مشترک از سوی ایشان و با توجه به بداخلاقی و کتک زدن وی  تقاضای رد تجدید نظرخواهی و تایید دادنامه صادره را استدعا دارد .

 

با تشکر

تجدید نظرخوانده

admin Changed status to publish جولای 9, 2023