0

برای مشاوره حقوقی آنلاین اینجا کلیک نمایید .

بازپرس محترم دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان

سلام علیکم

احتراماً اینجانب  شاکی پرونده کلاسه …………… به استحضار عالی می رساند :

اینجانب شکایتی مبنی بر جعل و کلاهبرداری بر علیه مشتکی عنهم مطرح که در حال حاضر مطابق با ماده 278 قانون آیین دادرسی کیفری با موافقت و دستور دادستان محترم تجویز تعقیب مجدد متهمین با ادله و مدارک و مستندات جدید به جریان افتاده است .

آنچه که محرز و مسلم می باشد اینکه اینجانب به هیچ وجه  ملک را واگذار ننموده ام و متهمین با انجام مانورهای متقلبانه و با فریب اقدام به درج انتقال سرقفلی در قرارداد اجاره نموده اند و پس از آن در پرونده حقوقی اینجانب را محکوم به پرداخت مبلغ میلیون تومان نموده اند .

بنا براین محرز و مسلم است که اینجانب بدون قصد انتقال سرقفلی صرفاً قرارداد اجاره منعقد نموده ام و از این بابت نیز وجهی به عنوان انتقال سرقفلی پرداخت نگردیده است .

همانطوریکه در جلسه رسیدگی نیز اظهار نمودم مشتکی عنهم با همدستی یکدیگر و با حیله اقدام به جعل قرارداد اجاره سرقفلی نمودند و این عمل را نیز تکرار نموده اند در حالی که مقرر بوده سند اجاره تنظیم گردد نه انتقال حق سرقفلی و مبلغ میلیون تومان نیز از بابت ودیعه اجاره بوده است . همچنین لازم به توضیح است که مشتکی عنه آقای با پدر اینجانب قولنامه داشته است و با اینجانب هیچ گونه قولنامه و معامله ای در این خصوص نداشته است .

علیهذا نظر به اقدامات مجرمانه مشتکی عنهم در تبانی و فریب از محضر بازپرس محترم تقاضای پیگرد و مجازات مشتکی عنهم را به اتهام سوء استفاده  و جعل و کلاهبرداری با نیت و قصد قبلی و با انجام مانورهای متقلبانه را استدعا دارد .

با تشکر – شاکی

admin Asked question ژوئن 13, 2023