0

ریاست محترم محاکم تجدید نظر استان

سلام علیکم

احتراماً اینجانب م مراتب اعتراض و تجدید نظرخواهی خود را نسبت به دادنامه شماره 1490000326110 مورخ 6/2/1402 موضوع پرونده کلاسه 0122 شعبه دادگاه خانواده شهرستان که در تاریخ 6/2/1402 ابلاغ گردیده اعلام و به عرض می رساند :

تجدید نظرخوانده به پرداخت 300عدد سکه تمام بهار آزادی بابت مهریه محکوم گردیده است که تقاضاس اعسار و تقسیط را مطرح نموده و حکم بر هر 15 ماه یک عدد سکه بدون حتی یک پیش پرداخت صادر شده است .

به عرض می رساند اینجانب از سن 13 سالگی با این مرد زندگی کرده ام و حالا بعد از 10 سال بنده را منزل بیرون کرده و مرا کتک زده که در دادگاه کیفری برای کتک زدن محکوم شده است و بینی مرا شکسته است . در هر کجا که می رود می گوید پیک است ولی در رستوران هم کار می کند و می خواهد حق من را ندهد .

پدرش چند سال پیش فوت کرده و ارث خود را برای اینکه من نتوانم بگیرم به مادرش انتقال داده است و سند خودرو را هم به نام مادرش زده است .

در خانه مادرش زندگی می کند و کرایه ای نمی دهد و قسط و قرض و وامی هم ندارد . بنده هیچ کس را ندارم و تنها می باشم و هیچ حمایتی از خانواده ندارم و بسیار در سختی قرار دارم و نمی توانم احتیاجات زندگی خود را برآورده کنم و روزگار بدی دارم . از محضر دادگاه تقاضای این را دارم که تعدای سکه را به عنوان پیش پرداخت به من بدهند و اقساط ماهیانه را کمتر و لا اقل سالی یک سکه کنند از محضر دادگاه تقاضای نقض رای و حکم به نفع بنده را دارد .

با تشکر – مهدیه سلمانی عنبرته

admin Asked question می 11, 2023