0

جهت مشاوره اینجا وارد شوید 

بسمه تعالی

دادیاری محترم دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان

سلام علیکم

احتراماً اینجانب  در خصوص شکایت شاکی آقای و در دفاع از حقوق قانونی خود دفاعیات ذیل را به عرض می رساند :

شاکی آقای  اینجانب می باشد. در خصوص شرح ما وقع به عرض  می رساند که از چندی پیش به جهت اختلافات فی مابین بنده و همسرم که با دخالت خانواده همسرم همراه بود،میان بنده و خانواده ایشان اختلافی ایجاد شد و همسر بنده به واسطه طرح دعاوی متعدد خانوادگی موضوع طلاق را مطرح می کرد و چندین بار از طرف آقای پیشنهاد طلاق را به بنده اعلام کردند و از آنجایی که بنده همسرم را دوست دارم و حاضر به طلاق و جدایی نیستم بدین منظور خانواده همسرم به روشهای مختلف از جمله 1- ممانعت از ملاقات فرزند مشترک   2-ممانعت از دیدار همسرم طی روز    3- گرفتن تلفن همراه همسرم از ایشان و عدم اجازه هر گونه ارتباط با ایشان  4- ایراد تهمت و افترا در میان دوستان و آشنایان و اقوام   5-تشکیل پرونده های متعدد کیفری و حقوقی علیه بنده قصد آزار و اذیت و تحت فشار قرار دادن بنده جهت تسهیل دلیل برای طلاق را دارند.

در خصوص پیامک های اخیر لازم به ذکر است پیامک اول که مربوط به پیام ملاقات و فرزند است،با توجه به اینکه رای قطعی از دادگاه خانواده مبنی بر دستور موقت ملاقات فرزند مشترک و اینجانب از قبل طی پیامک هماهنگی لازم جهت تحویل فرزندم در ساعتی دیگر را اعلام کردم ،با توجه به اینکه بنده یک ساعت بعد به درب منزل پدر خانم مراجعه کردم با توجه به بودن در منزل از تحویل فرزند مشترک امتناع نمودند که گزارش پلیس ۱۱۰ در درب منزل که پیوست می باشد نشان از این اقدامات تحریک آمیز شاکی در جهت آزار و اذیت اینجانب دارد.

پیام دوم هم مربوط به زمانی است که ایشان به پدر بنده بدون سلام پیام داده و مجدداً با طرح عناوین  تهمت و افترا آمیز قصد تخریب بنده را جلوی خانواده خودم داشتند و ادامه نوشته فرزند شما هر غلطی می کند و گفتند مجبورم به سراغ بزرگتر ایشان بروم .

مطابق با ماده 18 قانون مجازات اسلامی برای ارتکاب جرایم انگیزه مرتکب و وضعیت ذهنی و روانی وی در حین ارتکاب جرم می بایست مد نظر قرار گیرد که با توجه به آزار و اذیت ها و فشارهایی که بنده را در این چند وقت اخیر قرار داده اند که به صورت خلاصه در بالا عنوان نمودم بالتبع هر انسانی ممکن است مرتکب خطا گردد . اینجانب دارای سوابق و وضعیت فردی و خانوادگی و اجتماعی خوبی در شهر برخوردار هستم  که دادگاه محترم می تواند در این خصوص تحقیق نمایند .

علیهذا نظر به اوضاع و احوال خاص که بنده مجبور گردیدم این پیامک ها را ارسال نمایم از جمله رفتار و گفتار تحریک آمیز شاکی و حسن سابقه اینجانب از محضر دادگاه محترم تقاضای صدور حکم برائت خویش را استدعا دارد ./.

با تشکر

admin Asked question ژوئن 15, 2023