درباره ما

سایت مشاوره حقوقی تلفنی وکیل دان

  • مشاوره با وکیل
  • وکلای حرفه ای
  • وکیل آنلاین
  • مقرون به صرفه
  • پشتیبانی 24 ساعته
  • مشاوره حقوقی تلفنی
  • مشاوره حقوقی آنلاین
  • وکیل تلفنی

کمک حقوقی به میلیون‌ها نفر ایرانی درست مثل شما!
سرویس ها و خدمات ما شامل سرویس‌های مشاوران حقوقی آنلاین 24 ساعته سایت وکیل دان و وکلای خبره برای ارائه اطلاعات حقوقی پیرامون قوانین خاصه حقوق ایران در امور وکالتی شامل: املاک، خانواده، حقوقی، کیفری، ثبتی، مالیاتی، امور مالی و تقسیم ترکه ، امور مهاجرتی و موارد دیگر؛ همچنین برای محافظت و دفاع در برابر حقوق شما که گاهاً اشتباهاً ‌(عمدا یا سهواً) مورد تعرض قرار می‌گیرد، وکلای تهران و شهرستان‌های ما بر این رو دور هم جمع شده‌اند و ایجاد یک تیم قوی و نخبه آماده آگاهی دادن و برطرف نمودن شبهات، ابهامات و سوالات شما ایرانیان داخل و ساکنان مقیم خارج ایران هستند.
بسیاری از مردم به جهت هزینه‌های قانونی و اعاده دادرسی و گذران وقت فراوان و همچنین گاهاً به دلیل عدم نبود وقت برای مراجعه حضوری پس‌از ساعت‌ها انتظار و حضور در دفتر، به‌تدریج، ترجیحاً بسیاری از افراد مایل‌اند به‌طور آنلاین همان امور مهم را پیگیری کنند و نتیجه دلخواه خود برسند.
سایت حقوقی وکالتی وکیل دان با ارائه خدمات حقوقی مقرون‌به‌صرفه، ساده، در دسترس برای افراد بیشتری شرایط را مهیا کرده‌است.
همچنین مفتخریم خدماتی را با ارائه پیشنهاد های به‌روز و معتبر ایجاد نموده که میلیون‌ها نفر به آن اعتماد و روزانه وقت خود را در جهت درخواست مشاوره حقوقی وکالتی با وکلای تهران و شهرستان ما و همچنین مشاوره حقوقی آنلاین گذاردند.
گروه حقوقی وکالتی ما اطلاعات و اسناد حقوقی مستند را به‌طور دقیق و همه‌جانبه برای شما در طی جلسه مشاوره یا ویزیت با وکیل به‌طور دقیق در اختیار می‌گذارد تا شما احساس مجازی بودن را از خود دور کنید و به هدف سایت مبنی‌بر به‌طور کامل به نتیجه نزدیک شدن، دست يابيد.
در ابتدای مراحل کار شما مردم مطالبه‌گر، تعهد ما به خدمات حقوقی و وکالتی مقرون‌به‌صرفه و قابل در دسترس و معتبر و حمایت شما تا آخرین مرحله مهم‌ترین پای‌بندی ماست.
با هم و به‌طور منسجم قانون را برای شما اجرا خواهیم کرد.

گران پرونده‌های حقوقی خود نباشید می‌توانید به ‌راحتی سوال و پرسش حقوقی خود را در سایت وکیل دان مطرح کنید . اگر نیاز به وکیل دارید می‌توانید با وکلای مجرب ما در تمام ساعات شبانه‌ روز و به ‌صورت 24 ساعته همراه باشید . وکیل آنلاین سایت ما می‌توانند در مشکلات حقوقی شما بسیار راه‌گشا باشد . با مشاوره با وکیل و مشاوره حقوقی تلفنی می‌توانید با وکلای پایه یک دادگستری در ارتباط باشید . به‌صورت اینترنتی و به‌ راحتی با وکیل مشاوره رایگان انجام دهید . در خصوص پرونده‌های حقوقی به ‌خصوص پرونده‌های خانواده می‌توانید به‌راحتی مشاوره تلفنی با وکیل دریافت کنید . مشاوره با وکیل در خصوص شرکت‌ها ، املاک ، اجاره، سرقفلی، حق کسب و پیشه و ارث داشته باشید . در کلیه دعاوی کیفری حتی امور مهاجرتی ، ملکی ، بین‌المللی ، داوری و قراردادها می‌توانید مشاوره با وکیل آنلاین بگیرید .

مشاوره حقوقی تلفنی به ‌صورت رایگان و فوری و حرفه‌ای و اخذ قرارداد وکالت با وکیل با کمترین مبلغ و با ارائه مشاوره حقوقی خود او می‌توانید از خدمات مشاوره تخصصی استفاده نمایید . رسیدگی به دعاوی ملکی نیازمند مشاوره با وکیل می‌باشد که در سایت وکیل‌ دان می‌توانید مشاوره‌ تخصصی را با بهترین وکلا دریافت نمایید .

مشاوره حقوقی تلفنی

برای مشاوره حقوقی با وکیل نکات زیر را رعایت نمایید .

نکات کلیدی پرونده خود را یادداشت کنید تا با وکیل تلفنی در میان بگذارید.

نام، آدرس، و شماره تلفن افراد مرتبط با پرونده را بیاورید.

تمام اوراق مربوط به پرونده را همراه داشته باشید. برخی از وکلا ممکن است بخواهند مدارک پرونده قضایی را قبل از جلسه شما بررسی کنند.

در مورد موارد مشابهی که وکیل رسیدگی کرده است بپرسید.

سوال کنید که آیا وکیل شخصاً به پرونده شما رسیدگی می کند یا خیر. اگر وکیل قصد دارد یکی دیگر از اعضای شرکت حقوقی را برای رسیدگی به بخشی از پرونده بخواهد، ممکن است بخواهید با وکیل دوم نیز صحبت کنید.

مراقب هر وکیلی باشید که نتیجه را تضمین می کند. اکثر دعاوی حقوقی و سایر کارهای حقوقی "چیزهای مطمئنی" نیستند. با این حال، یک وکیل باید بتواند به نقاط قوت و ضعف پرونده شما اشاره کند.

دریابید که وکیل انتظار دارد پرونده شما چه مدت طول بکشد، چه مراحلی را شامل می شود، و چه انتظاراتی باید در مورد هزینه ها و صورتحساب داشته باشید. اگر چیزی را متوجه نشدید، توضیح ساده تری بخواهید.

وکیل تلفنی

پس از اولین جلسه، چند سوال از خود بپرسید:

آیا از همکاری نزدیک با وکیل و مشاور حقوقی راحت خواهید بود؟

آیا فکر می کنید وکیل تجربه و مهارت لازم برای رسیدگی به پرونده شما را دارد؟

آیا توضیح وکیل در مورد آنچه پرونده حقوقی شما شامل می شود را درک می کنید؟

آیا هزینه معقول به نظر می رسد؟

اگر پاسخ شما به یک یا چند مورد از این سؤالات «نه» است، احتمالاً باید با وکیل دیگری صحبت کنید. اگر همه پاسخ های شما "بله" است، ممکن است وکیل مناسبی برای خود پیدا کرده باشید.

نیاز به مشاوره حقوقی تلفنی دارید .

می توانید در فیسبوک و در توییتر و در لینکدین با وکلای سایت وکیل دان در ارتباط باشید و مشاوره حقوقی به صورت تلفنی دریافت نمایید .

اگر به دنبال مشاوره حقوقی تلفنی هستید، وکلای سایت وکیل دان می توانند شما را در مسیر درست راهنمایی کند.

استفاده از خدمات مشاوره حقوقی تلفنی

برای یافتن وکیل و مشاوره با وکیل مناسب با نیازهای شما، خدمات سایت حقوقی ما و ارجاع به وکیل می تواند به شما کمک کند. وکیل دان سایت مشاوره حقوقی آنلاین و وکیل تلفنی این خدمات را می‌تواند در اینترنت ارائه کند. وکلای ما متخصص در امور حقوقی می باشند و می توانند به شما در پرونده دادگاه کمک کنند.

جستجوی یک وکیل تلفنی

وکلای سایت وکیل دان  از  وکلای معتبر و متخصص در امور حقوقی بهره می برد . با اینکه سایت تازه تاسیس می باشد ولیکن تجریبات خوبی در زمینه مشاوره حقوقی دارد .

 تخصص وکیل آنلاین ما به شما این امکان را می دهد که متخصصان محلی را در زمینه حقوقی پیدا کنید که مرتبط با نیازهای شما هستند.

به مشاوره حقوقی رایگان دسترسی داشته باشید

با پرداخت مبلغ بسیار کمی می توانید با  وکیل مشاوره نمایید . وکلای سایت وکیل دان می توانند در هر کجا از ایران باشید و با هر مشکل حقوقی که دارید به شما کمک حقوقی کنند. مشاوره با وکلای حقوقی در سراسر ایران برای کمک به افراد کم ‌درآمد از ویژگی های سایت حقوقی ما است . کمک به افراد مختلف در جامعه و خدمت به مردم در حل مشکلات حقوقی در سایت وکیل دان محقق شده است .

سوال از  وکیل تلفنی

برای راهنمایی در مورد نحوه استفاده و مشاوره با وکیل و اینکه اگر با پرونده حقوقی خود مشکل دارید چه کاری انجام دهید، اطلاعات حقوق رایگان ما را بررسی کنید.

در صورتی که مردم عزیز قصد طرح شکایت یا طرح دعوای حقوقی را دارید و یا به عنوان خوانده احضار می شوید و یا نیاز به اعتراض دارید، مشاوره حقوقی برای شما مردم عزیز این است که ابتدا برای انواع مشاوره تلفنی با مشاور حقوقی و وکیل تلفنی تماس داشته باشید و به یاد داشته باشید که هر مشاوره ای که انجام می دهید می تواند بهتر از این باشد که بدون اطلاع و دانش حقوقی در پرونده ای وارد شوید .

مشاوره حقوقی تلفنی یکی از راحت ترین روشها برای دریافت و سفارش مشاوره حقوقی است، اما اینکه آیا می توان مشاوره حقوقی با وکیل خوب را پیدا کرد باید گفت تنها یک بار استفاده از خدمات مشاوره سایت وکیل دان شما را در استفاده مجدد و معرفی به افراد دیگر مجاب می کند.

 در کمترین زمان ممکن مشاوره حقوقی از وکیل با تجربه دریافت تا مشکل شما را برطرف کرده و مشاوره قانونی بگیرید.

مشاوره تلفنی با وکیل

خدمات مشاوره حقوقی با مبلغ بسیار اندک است، اما برای درک کیفیت مشاوره تلفنی ما می توانید هزینه های ما را با سایر سایت های مشابه مقایسه کنید و سوالات بسیاری را از نظرات کاربران ما متوجه شوید.

درخواست تنظیم لایحه و دادخواست، تجدید نظر و سایر اعتراضات به دادگاه را به وکیل با تجربه بسپارید . در دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری و کمیسیون های شهرداری و اداره مالیاتی نیز می توانید از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین وکیل دان بهره ببرید.

مشاوره تلفنی را به شما توصیه می کنیم زیرا در این مجموعه از وکلا بر اساس تخصص و زمینه کاری خود که در آن سابقه چندین ساله دارند برای ارائه خدمات مشاوره به شما عزیزان مراجعه می کنند. از اهداف مشاوره حقوقی این است که به راحتی با مشتریان و موکلین ارتباط برقرار می کند .مشتریان با وکیل حقوقی در امور مربوطه مستقیم مشاوره حقوقی دریافت می کند . اولویت این سایت وکیل دان بهترین خدمات بصورت آنلاین و در تمامی ساعات روز  می باشد که می توانید با وکلای سایت به صورت تلفنی با وکیل مشاوره حقوقی در زمینه های مختلف حقوقی دریافت داشته باشید .

مشاوره حقوقی آنلاین

ما می توانیم در هر جای از کشور که هستید به شما مشاوره حقوقی ارائه بدهیم . با وکیل تلفنی به راحتی مشاوره حقوقی دریافت داشته باشید بدون اینکه از منزل خارج شوید و یا اینکه ترس مواجهه با وکیل را داشته باشید و مشاوره حقوقی تلفنی خیلی خوب می تواند به شما کمک کند .

در مورد مشکلات حقوقی مشاوره با وکیل را از دست ندهید . مشکلات حقوقی بسیار پیچیده هستند و تخصصی بنابراین با وکیل در سایت وکیل دان مشاوره تلفنی داشته باشید.

وکیل تلفنی وکیل دان

وکلای آنلاین و تلفنی سایت وکیل دان در بهترین شرایط می توانند شما را در ارائه خدمات حقوقی در کلیه موارد کمک کند و حتماً از وکیل متخصص کمک بگیرید تا بهترین جواب را دریافت کنید مشاور حقوقی بسیار برای شما کارساز هم نظر مالی و هم از نظر این‌که بتوانید به‌راحتی با وکیل مشاوره حقوقی داشته باشید و این مشاوره به‌صورت تخصصی در موضوعات حقوقی می‌باشد شما در هر مرحله به جایگاهی که قرار دارید می‌توانید از خدمات مشاوره حقوقی به‌صورت تلفنی و آنلاین از وکلای سایت وکیل دان استفاده نمایید.

بنابراین بدون هیچ‌گونه نگرانی و استرس می‌توانید از خدمات حقوقی سایت ما استفاده کنید. حتی ایرانیانی که در خارج از کشور وجود دارند می‌توانند از مشاوره حقوقی تلفنی ما استفاده کنند . بسیار راحت می‌توانید در این سایت وارد شوید و پس‌از انتخاب نوع مشاوره و میزان مبلغ به درگاه خدمات پرداخت متصل و پس‌از پرداخت هزینه مشاوره با وکلا از خدمات سایت وکیل دان استفاده کنید .خدمات سایت وکیل دان بسیار راه‌گشا برای شما هموطنان عزیز می‌باشد. یکی از چیزهایی که سایت ما را از سایت‌های دیگر واقعاً به بهترین شکل جدا می‌کند تجربه ما در رضایت از مشتریان می‌باشد شما می‌توانید با یک ‌بار تماس با سایت ما از خدمات مشاوره حقوقی استفاده و رضایت خود را دریافت کنید .

مشاوره تلفنی با وکیل خانواده

در مواقع بروز مشکلات حقوقی ممکن است که استرس زیادی داشته باشید ولی نگران نباشید با مراجعه به سایت وکیل دان می‌توانید از خدمات وکلای سایت استفاده کنید . خدمات به‌صورت مشاوره تلفنی با وکیل و مشاوره با وکلای متخصص مشاوره حقوقی می‌باشد که از طریق وکلای سایت می‌توانید مشاوره دریافت کنند . مشاوره‌های سایت در امور حقوقی و خانوادگی همانند طلاق مهریه و نفقه ، اجرت‌المثل ، حضانت فرزندان و ملاقات در پرونده‌های حقوقی شامل پرونده‌های سرقفلی کسب و پیشه اجاره مطالبه وجه و سفته و چک در پرونده‌های کیفری کلاه ‌برداری و سرقت جرایم در فضای مجازی اینستاگرام ، واتساپ تلگرام و غیره می‌باشد.

مشاور حقوقی

هزینه بسیار مناسبی که در این سایت برای مشاوره حقوقی در نظر گرفته شده‌است می‌تواند به شما بسیار کمک کند با کمترین قیمت می‌توانید با وکلای سایت ما در ارتباط باشید و مشاوره حقوقی با وکیل دریافت کنید . مشاوره به‌صورت آنلاین و به‌صورت ۲۴ ساعت در سایت وکیل دان می باشد .وکلایی که در این سایت فعالیت می‌کنند وکلای متخصص می‌باشند . به ‌راحتی با بهترین وکلای سایت در ارتباط باشید و مشاوره حقوقی خود را دریافت کنید . در هر ساعت از شبانه روز مشاوره‌ حقوقی تلفنی از سایت وکیل دان می‌تواند به شما کمک کند . مشاوره حقوقی در سایت به‌صورت کامل به افراد و اشخاص ارائه می‌شود . همچنین می‌توانید از پشتیبانی سایت استفاده کنید . پشتیبانی سایت به شما در انتخاب نوع وکیل و پرداخت‌ها کمک زیادی می‌کند.

 

وکیل آنلاین

از مزایای سایت مشاوره حقوقی آنلاین وکیل دان این هست که در رفت ‌وآمد و هزینه‌های شما بسیار صرفه‌جویی خواهد شد . بدون اینکه به‌دنبال وکیل در شهر بگردید می‌توانید از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین سایت ما بهره ببرید. این می‌تواند در هزینه‌های شما بسیار تأثیر گذار باشد . مشاوره‌های حقوقی  که در سایت ارائه می‌شود در کلیه مسائل حقوقی و خانوادگی و کیفری ، تعزیرات و غیره می‌باشد . حتی برای ازدواج نیز می‌توانید از خدمات مشاوره حقوقی ما قبل‌از ازدواج نیز استفاده کنید . خدمات حقوقی و مشاوره حقوقی ، مشاوره تلفنی ، وکیل تلفنی از مزایای بسیار زیاد سایت ما هست که می‌تواند برای شما یک راه‌ حل بهتر و کامل‌تر برای حل مشکلات ارائه بدهد . موارد قانونی که شما با آن برخوردار هستید را می‌توانید به‌صورت مشاوره حقوقی تلفنی و با مشاوره با وکیل تلفنی حل‌وفصل کنید .

وکیل رایگان

می‌توانید بدون هیچ‌گونه محدودیت مشاوره حقوقی از وکیل دریافت کنید . در تمام بحث‌های حقوقی می‌توانید از وکیل استفاده کنید . شما با قوانین و مقررات آشنایی کامل ندارید نیاز نیست که در اینترنت به‌دنبال حل مشکل خود از طریق سرچ در گوگل باشید . شما می‌توانید با وکیل مشاوره کنید . مشاوره حقوقی تلفنی و وکیل تلفنی مزایای بسیار زیادی دارد که در بالا به آن اشاره شد و بدون این‌که هزینه زیادی را متحمل بشوید می‌توانید با وکیل راهکار حقوقی خود را دریافت کنید . با یک وکیل تماس بگیرید.

مشورت با وکیل

شما می‌توانید بسته به نوع و تخصص وکیل مناسب خود را برای مشاوره انتخاب کنید. می‌توانید همین‌طوری به‌صورت پرسش ‌و پاسخ و به‌صورت متنی خدمات حقوقی را از وکلای سایت وکیل دان استفاده کنید. سایت ما نسبت ‌به سایت‌های دیگر برتری خاصی دارد چراکه دارای تجربه بسیار زیادی در امر مشاوره حقوقی به ‌صورت تلفنی و حقوقی می‌باشد. هزینه‌ای نسبت ‌به سایت‌های دیگر کم‌تر دارد . مردم معمولاً رغبت پیدا می‌کنند که در گوگل پس‌از سرچ سایت وکیل دان را انتخاب کنند . جهت مشاوره نیاز به این‌که به یک وکیل بسیار مجرب مراجعه و هزینه بسیار زیادی را صرف یک سوال حقوقی ساده بکنید ندارید می‌توانید مشاوره‌ حقوقی تلفنی ، وکیل تلفنی از اتلاف وقت شما جلوگیری کند .

تماس با وکیل

مشاوره حقوقی بسیار ساده خواهد بود . در امور حقوقی نیاز به یک وکیل و مشاوره حقوقی دارید در این مورد شما می‌توانید شرایط حقوقی وکیل را بررسی کنید . از مشاوره‌ حقوقی تلفنی از وکیل استفاده کنید . بسیاری از وکلا در اینترنت می‌توانند به شما مشاوره بدهند . مشاوره ما بسیار تخصصی و کامل می‌باشد . هزینه‌ای که بابت مشاوره پرداخت می‌کنید صددرصد قابل تضمین است که شما به پاسخ خود خواهید رسید . همه مشکلات خاصی را در زندگی تجربه می‌کنند ولیکن می‌توانید این مشکلات را به‌صورت تلفنی با وکیل برطرف کنید . دیگر دغدغه پیدا کردن وکیل از طریق اینترنت و یا به‌صورت فیزیکی در خیابان و کوچه را نداشته باشید و مشاور حقوقی در دسترس شما خواهد بود .

مشاوره با وکیل تلفنی

وکیل تلفنی برای شما بهترین خواهد بود . پرونده های قضایی و حقوقی خود را در دادگاهها به ویژه دادگاههای بدوی و عالی و دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری به ما بسپارید .

پرونده های خانوادگی خود را به وکیل خانواده بسپارید . پرونده های قضایی و کیفری و اداره کار از پرونده های مهم دادگاهها هستند . قضات در این پرونده ها بسیار با دقت عمل می کند . قاضی در پرونده خانواده خیلی مهارت باید داشته باشد تا به کانون خانواده با رای خود آسیب نزند.

مشاوره حقوقی آنلاین

کمک حقوقی به میلیون‌ها نفر ایرانی درست مثل شما!

سرویس ها و خدمات ما شامل سرویس‌های مشاوران حقوقی آنلاین 24 ساعته سایت وکیل دان ( مشاوره حقوقی آنلاین ) و وکلای خبره برای ارائه اطلاعات حقوقی پیرامون قوانین خاصه حقوق ایران در امور وکالتی شامل: املاک، خانواده، حقوقی، کیفری، ثبتی، مالیاتی، امور مالی و تقسیم ترکه ، امور مهاجرتی و موارد دیگر؛ همچنین برای محافظت و دفاع در برابر حقوق شما که گاهاً اشتباهاً ‌(عمدا یا سهواً) مورد تعرض قرار می‌گیرد، وکلای تهران و شهرستان‌های ما بر این رو دور هم جمع شده‌اند و ایجاد یک تیم قوی و نخبه آماده آگاهی دادن و برطرف نمودن شبهات، ابهامات و سوالات شما ایرانیان داخل و ساکنان مقیم خارج ایران هستند.

بسیاری از مردم به جهت هزینه‌های قانونی و اعاده دادرسی و گذران وقت فراوان و همچنین گاهاً به دلیل عدم نبود وقت برای مراجعه حضوری پس‌از ساعت‌ها انتظار و حضور در دفتر، به‌تدریج، ترجیحاً بسیاری از افراد مایل‌اند به‌طور آنلاین همان امور مهم را پیگیری کنند و نتیجه دلخواه خود برسند.


گروه وکلا ومشاوران حقوقی
سایت آنلاین 24 ساعته وکیل دان

نقطه نظرات

هدف ما

امروزه به بررسی کردن و توضیح دادن راهکار در زمینه مسائل حقوقی توسط متخصصین این حوزه در بستر فضای مجازی و اینترنت و اپلیکیشن‌های پیام‌رسانی مانند واتساپ ، اینستاگرام و فیس بوک و توئیتر و تلگرام مشاوره حقوقی آنلاین گفته میشود و توسط متخصصین و وکلای سایت وکیل دان به مخاطبان ارائه میشود .
باید توجه داشت که امروزه مردم دارای مشغله های مختلف و مسائل و مشکلات مربوط به خود بوده اند و شاید وقت کافی برای مراجعه به دفتر وکیل را نداشته باشند اما جای نگرانی نیست چرا که خدمات حقوقی به شکل آنلاین نیز در بستر سایت وکیل دان ارائه خواهد شد که از آن به مشاوره حقوقی آنلاین میتوان تعبیر نمود.

78%طلاق
85%مهریه
93%وکیل خانواده

اعضای حرفه ای تیم ما

وکلای ما

سعید پای وندی وکیل پایه یک

وکیل وکیل خانواده

وکیلوکیل حقوقی

وکیلوکیل کیفری

چه کسانی به ما اعتماد کردند؟

مشتریان ارزشمند ما