درباره ما

سایت مشاوره حقوقی تلفنی وکیل دان

  • مشاوره با وکیل
  • وکلای حرفه ای
  • وکیل آنلاین
  • مقرون به صرفه
  • پشتیبانی 24 ساعته
  • مشاوره حقوقی تلفنی
  • مشاوره حقوقی آنلاین
  • وکیل تلفنی

کمک حقوقی به میلیون‌ها نفر ایرانی درست مثل شما!
سرویس ها و خدمات ما شامل سرویس‌های مشاوران حقوقی آنلاین 24 ساعته سایت وکیل دان و وکلای خبره برای ارائه اطلاعات حقوقی پیرامون قوانین خاصه حقوق ایران در امور وکالتی شامل: املاک، خانواده، حقوقی، کیفری، ثبتی، مالیاتی، امور مالی و تقسیم ترکه ، امور مهاجرتی و موارد دیگر؛ همچنین برای محافظت و دفاع در برابر حقوق شما که گاهاً اشتباهاً ‌(عمدا یا سهواً) مورد تعرض قرار می‌گیرد، وکلای تهران و شهرستان‌های ما بر این رو دور هم جمع شده‌اند و ایجاد یک تیم قوی و نخبه آماده آگاهی دادن و برطرف نمودن شبهات، ابهامات و سوالات شما ایرانیان داخل و ساکنان مقیم خارج ایران هستند.
بسیاری از مردم به جهت هزینه‌های قانونی و اعاده دادرسی و گذران وقت فراوان و همچنین گاهاً به دلیل عدم نبود وقت برای مراجعه حضوری پس‌از ساعت‌ها انتظار و حضور در دفتر، به‌تدریج، ترجیحاً بسیاری از افراد مایل‌اند به‌طور آنلاین همان امور مهم را پیگیری کنند و نتیجه دلخواه خود برسند.
سایت حقوقی وکالتی وکیل دان با ارائه خدمات حقوقی مقرون‌به‌صرفه، ساده، در دسترس برای افراد بیشتری شرایط را مهیا کرده‌است.
همچنین مفتخریم خدماتی را با ارائه پیشنهاد های به‌روز و معتبر ایجاد نموده که میلیون‌ها نفر به آن اعتماد و روزانه وقت خود را در جهت درخواست مشاوره حقوقی وکالتی با وکلای تهران و شهرستان ما و همچنین مشاوره حقوقی آنلاین گذاردند.
گروه حقوقی وکالتی ما اطلاعات و اسناد حقوقی مستند را به‌طور دقیق و همه‌جانبه برای شما در طی جلسه مشاوره یا ویزیت با وکیل به‌طور دقیق در اختیار می‌گذارد تا شما احساس مجازی بودن را از خود دور کنید و به هدف سایت مبنی‌بر به‌طور کامل به نتیجه نزدیک شدن، دست يابيد.
در ابتدای مراحل کار شما مردم مطالبه‌گر، تعهد ما به خدمات حقوقی و وکالتی مقرون‌به‌صرفه و قابل در دسترس و معتبر و حمایت شما تا آخرین مرحله مهم‌ترین پای‌بندی ماست.
با هم و به‌طور منسجم قانون را برای شما اجرا خواهیم کرد.
گروه وکلا ومشاوران حقوقی
سایت آنلاین 24 ساعته وکیل دان

نقطه نظرات

هدف ما

امروزه به بررسی کردن و توضیح دادن راهکار در زمینه مسائل حقوقی توسط متخصصین این حوزه در بستر فضای مجازی و اینترنت و اپلیکیشن‌های پیام‌رسانی مانند واتساپ ، اینستاگرام و فیس بوک و توئیتر و تلگرام مشاوره حقوقی آنلاین گفته میشود و توسط متخصصین و وکلای سایت وکیل دان به مخاطبان ارائه میشود .
باید توجه داشت که امروزه مردم دارای مشغله های مختلف و مسائل و مشکلات مربوط به خود بوده اند و شاید وقت کافی برای مراجعه به دفتر وکیل را نداشته باشند اما جای نگرانی نیست چرا که خدمات حقوقی به شکل آنلاین نیز در بستر سایت وکیل دان ارائه خواهد شد که از آن به مشاوره حقوقی آنلاین میتوان تعبیر نمود.

78%طلاق
85%مهریه
93%وکیل خانواده

اعضای حرفه ای تیم ما

وکلای ما

سعید پای وندی وکیل پایه یک

وکیل وکیل خانواده

وکیلوکیل حقوقی

وکیلوکیل کیفری

چه کسانی به ما اعتماد کردند؟

مشتریان ارزشمند ما