اثبات خیانت شوهر با فیلم و پیامک

اثبات خيانت شوهر با فیلم و پیامک

آیا اثبات خیانت شوهر با فیلم و پیامک ممکن است ؟ باید در پاسخ گفت متن پیام ها در صورتی که دارای مسائل غیر اخلاقی و یا عاشقانه باشد خیانت محسوب می شود. پیام های معمولی که در حد سلام و احوال پرسی هستند رابطه نامشروع محسوب نمی شوند .

باید اين نکته را در نظر داشت صرف تماس تلفنی رابطه و خیانت محسوب نمی گردد. رابطه ای خیانت محسوب می شود که بیشتر فیزیکی باشد. بنابراین اگر متن پیامک ها این مفهوم را برساند که رابطه ای فیزیکی وجود داشته می توان خیانت را اثبات نمود.

آیا با فیلم می شود خیانت را اثبات کرد.

در مورد فیلم نیز به همین‌ ترتیب است . فیلم دوربین مدرک خوبی جهت اثبات خيانت مي باشد. دادگاه ها در این خصوص راحت تر مي توانند نسبت به محکومیت رابطه نامشروع رأی صادر کنند. پس از احراز و اثبات موضوع خيانت زمانی است که می خواهید یک وکیل طلاق استخدام کنید. یک وکیل طلاق از احساسات جدا می ماند و به شما در امور مالی و فرزندانتان کمک می کند. 

بعد از خيانت باید چه کار کرد

اگر یکی از همسران یا هر دو خیانت می کنند، مشکل جدی در زندگی و ازدواج شما وجود دارد. خیانت در حد پیامک ، خیانت در حد چت ، هر چه می خواهید اسمش را بگذارید، نقض اعتماد و تعهد است. وقتی اعتماد را زیر پا بگذارید، اعتبار خود را از دست می دهید. این تأثیر زیادی بر ادامه زندگی و ازدواج و توانایی همسر برای اعتماد دارد. شکست اعتماد و تعهد بسیار بزرگ است. اگر نمی توانید به همسرتان اعتماد کنید که شما را دوست داشته باشد و به شما احترام بگذارد، پس چگونه می توانید در سایر مسائل زندگی مانند مالی و فرزندانتان به همسرتان اعتماد کنید؟ این زمانی است که به یک وکیل نیاز دارید تا به شما کمک کند تصمیمات عاقلانه ای بگیرید که بر آینده شما با خانواده و امور مالی شما تأثیر می گذارد.

 تاثیر خیانت و رابطه نامشروع در زندگی

با خیانت، برای همیشه، احساس سوء ظن، پشیمانی، خشم، نفرت، عشق، بخشش و موارد دیگر وجود خواهد داشت. همسران یکدیگر را سرزنش خواهند کرد . چه قربانی باشید چه خیانتکار، یکی از شما، یا هر دوی شما، تصمیم گرفتید به اندازه کافی به ازدواج اهمیت ندهید. وقتی کسی تا حدی اهمیتی نمی دهد که خیانت وجود دارد، وقت آن است که ادامه دهید و درخواست طلاق بدهید.

شاید نتوانید همسرتان را تغییر دهید، اما می توانید خودتان را تغییر دهید. شما می توانید نحوه واکنش خود را به رفتار دیگری تغییر دهید. طلاق راهی برای تغییر واکنش شما نسبت به کاری است که همسرتان با شما انجام می دهد. میخوای خیانت کنی؟ خوب، این به شما مربوط است. اما قرار نیست منتظر بمانم تا تصمیم بگیرید به من احترام بگذارید و دوستم داشته باشید. تو فرصتی داشتی و من دارم ادامه میدم. تو یک زندگی داری آیا ترجیح می دهید آن را با شادی زندگی کنید یا در غم؟

درخواست طلاق به خاطر خیانت و رابطه نامشروع

 چرا منتظر هستید تا شخص دیگری برای شما برنامه ریزی کند؟ من می توانم به شما تضمین بدهم که همسر خیانتکار شما وقتی خیانت کرده بود برای شما یک زندگی شگفت انگیز برنامه ریزی نمی کرد. واقعا برعکس است. برای اثبات خیانت شوهر با فیلم و پیامک در محاکم می توان به آن استناد نمود. آن شخص به هیچ وجه اهمیتی نداد. تصمیم برای متوقف کردن مراقبت از مدت ها پیش گرفته شد، و نه فقط در لحظه ای که همسر خیانت کرد. کنترل زندگی و برنامه های خود را در دست بگیرید. درخواست طلاق بدهید و با یک وکیل کار کنید تا آینده خود را طراحی کنید. روی فرزندان و امور مالی خود تمرکز کنید. اجازه دهید وکیل به شما کمک کند تا از گره گشایی زندگی خود بگذرید تا آن را دوباره کنار هم قرار دهید تا به جلو حرکت کنید.

وکیل طلاق به شما در مورد خیانت کمک می کند .

وکیل طلاق و خیانت به شما کمک می کند

اگر شما فردی هستید که خیانت کرده اید، وکلای طلاق نیز با شما همکاری می کنند. شاید رابطه نامشروع و خیانت بهترین راه برای خروج از ازدواج شما نبود، اما اکنون که این اتفاق افتاده است، باید با تاثیر آن کنار بیاییم . بسیاری از مردم این باور نادرست را دارند که به دلیل خیانت، لیاقت کمتری دارند. ما با شما همکاری خواهیم کرد تا در مورد اینکه چگونه اموال ازدواج و حق حضانت فرزندانتان تحت تأثیر قرار خواهد گرفت صحبت خواهیم کرد.

به عنوان خلاصه، لطفاً به یاد داشته باشید که انتخاب های شما تا حدودی بر روند طلاق تأثیر می گذارد، اما به احتمال زیاد تأثیر عاطفی دارد. شما نمی توانید اجازه دهید تأثیر عاطفی درک شما از قانون و آنچه که حق شماست را مختل کند. شما باید تصمیم بگیرید که ادامه دهید. با چالش های پیش روی خود مقابله کنید.

برای اثبات خیانت و رابطه نامشروع به یک وکیل نیاز دارید ؟

آیا برای اثبات خیانت شوهر با فیلم و پیامک نیاز به مراجعه به وکیل هست ؟ بله شما به یک وکیل نیاز دارید زیرا وکیل از تمام احساسات ناشی از خیانت جدا است. یک وکیل طلاق روی یک نتیجه مثبت برای شما تمرکز خواهد کرد. ما به شما کمک خواهیم کرد تا به تمام جنبه های طلاق رسیدگی کنید. این شامل مهریه، نفقه، اموال شخصی، اجرت المثل وسایر دارایی ها می شود. 

خیانت موضوع سختی است، به خصوص زمانی که بچه دارید. یک وکیل طلاق به شما کمک می کند تا تعیین کنید که اگر خیانت بر حق حضانت و قرار دادن شما تأثیر بگذارد، چه تأثیری خواهد داشت. ما با هم این موضوع را دنبال خواهیم کرد تا به همه نگرانی‌های شما رسیدگی کنیم. 

وظیفه یک وکیل طلاق این است که اطمینان حاصل کند که ازدواج را با فرزندان، پول و حیثیت خود ترک می کنید.
وکلای آنلاین رایگان وکیل دان اینجا هستند تا به شما کمک کنند .
در پایان باید گفت اگر فرد خیانت کننده پشیمان شود آیا باید او را بخشید ؟ آیا خیانت را باید بخشید ؟ از مشاوران خانواده و وکیل بهره ببرید .

فهرست مطالب

40 پاسخ

 1. آیا رابطه در حد پیامک و یا پیام در واتساپ و اینستاگرام خیانت و رابطه نامشروع محسوب می شود . مجازات خیانت در صورت اثبات چی هست . با تشکر

 2. سلام وقت بخیر من با یک خانم که گفته مجرد هست در حد پیام در اینستاگرام صحبت و چت کردیم . حالا متوجه شدم این خانم متاهل هستند و شوهرش فهمیده و الان به من پیام داده که ازت شکایت می کنم حالا باید چه کار کنم آیا کاری میتونه بکنه . من نمیدونستم خانمه متاهل هست . خودش گفت مجرده البته در حال طلاق هستند. ممنون

  1. سلام اگر ارتباط در حد پیام باشد و صحبت های عاشقانه و جنسی مطرح نباشد با توجه به اینکه اطلاعی از متاهل بودن این خانم نداشته اید اثبات رابطه نامشروع سخت خواهد بود . تعریف زنا عبارت است از رابطه جنسی اختیاری بین زن و مردی که با هم ازدواج نکرده اند و ممکن است حداقل یکی از آنها متاهل باشد. آمیزش جنسی لازم است، تلاش برای ارتکاب زنا به منزله زنا نیست، اما ممکن است به عنوان رفتار غیرمنطقی در زمینه یک “ارتباط نامناسب” تلقی شود.

 3. سلام اگر با یک آقا به صورت تلفنی صحبت کنیم آیا این خیانت محسوب می شود . من متاهل هستم و فقط در این حد با یک آقا صحبت کردم . حالا ایشان تهدید کرده که به شوهرت میگم . تشکر

  1. اگر صرفا برای یک بار در حد صحبت تلفنی با مرد نامحرم صحبت نموده اید قابل اثبات جهت رابطه نامشروع نیست . تهدید ایشان به افشای موضوع موجب اثبات خیانت نیست .برای اثبات خیانت و یا رابطه نامشروع و یا زنا در دادگاه، باید شواهدی را از طریق تصاویر، ایمیل ها، نامه ها، پیام های متنی، شهادت، ویدئو یا هر چیز دیگری که نشان می دهد خیانت زناشویی رخ داده است، ارائه دهید. اگر هنوز کاملاً این اطلاعات را ندارید، می‌توانیم به شما پیشنهادهایی در مورد چگونگی انجام تحقیقات ایمن و استراتژیک ارائه کنیم. سیستم دادگاه هنگام شکایت ادله خیانت را در نظر می گیرد. با این حال، اثبات زنا بدون داشتن مدارک فوق قابل اثبات نیست. اما، اگر یک وکیل با تجربه در کنار خود دارید، مانند وکیلی از شرکت حقوقی ما، ما می‌توانیم برای ایجاد یک پرونده قوی برای شما تلاش کنیم تا بتوانید احساس کنید که با مدارک خود اتهام را اثبات نمایید . وکیل دان سایت مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

   1. برای اثبات خیانت همسر باید مدارک و مستندات خود را جمع آوری و ارائه نمایید . مدارک لازم برای ثابت کردن خیانت شوهر شامل پیامک و فیلم و عکس و چت می باشد. تشکر از همراهی خوب شما با سایت وکیل دان

 4. آیا اثبات خیانت شوهر با فیلم و پیامک امکان پذیر است . مدارک و ادله را باید از چه طریقی به دادگاه ارائه دهیم تا بتوانم برای طلاق اقدام کنم.

 5. آیا با پیامک میتونم خیانت و رابطه نامشروع همسرم را اثبات کنم. آیا با عکس می شود خیانت و رابطه نامشروع شوهرمورا ثابت کنم. آیا با فیلم می شود خیانت و رابطه نامشروع از همسرم شکایت کنم. وکیل خوب در اراک برای پرونده خیانت و رابطه نامشروع میخواهم. بهترین وکیل در اراک برای پرونده طلاق و مهریه و نفقه و جهیزیه دارید معرفی کنید.

 6. خیانت با فیلم و پیامک به چه صورت در دادگاه اثبات می شود . من یک فیلم دارم و چند تا عکس از پیامک خیانت و رابطه نامشروع همسرم. ممنون از راهنمایی شما و سایت خوب وکیل دان

 7. برای اثبات خیانت و رابطه نامشروع با فیلم و عکس باید چه کار کنم. وکیل خوب در اراک از کجا باید شماره وکیل خوب در برای مشاوره پیدا کنم. خیانت مرد را می شود با پیامک اثبات کنم. تشکر از سایت وکیل دان مشاوره حقوقی رایگان با وکیل در اراک

 8. اثبات خیانت با پیام امکان دارد . رابطه نامشروع و خیانت با پیامک و فیلم قابل اثبات است . وکیل خوب در اراک برای پرونده رابطه نامشروع و خیانت از کجا پیدا کنم. ممنون از شما سایت مشاوره آنلاین با وکیل دان

 9. سلام همسرم به من خیانت کرده و رابطه نامشروع داشته است . با فیلم و پیامک میتونم خیانت همسرم را اثبات کنم . برای شکایت خیانت وکیل خیانت لازم هست یا می توانم خودم شکایت رابطه نامشروع انجام بدم . ممنون از اینکه راهنمایی می کنید و از سایت خوب وکیل دان تشکر می کنم . برای وکیل خوب طلاق از کجا سوال کنم.

  1. سلام بله با فیلم و پیامک می توانید نسبت به طرح دعوای خیانت شوهر و داشتن رابطه نامشروع اقدام نمایید و بهتر است قبل‌از شکایت با وکیل خوب و بهترین وکیل در خصوص خیانت و بعد از آن طلاق مشاوره حقوقی بگیرید. فیلم و پیامک مدرک خوبی جهت اثبات خيانت محسوب و دلایل خود را به دادگاه ارائه نمایید .

   1. سلام آیا با فیلم و پیامک می توانم خیانت و رابطه نامشروع توسط همسرم را در دادگاه ثابت کنم و شکایت کنم. از کجا وکیل خوب برای شکایت پرونده خانواده و طلاق پیدا کنم. تشکر از سایت خوب وکیل دان

 10. سلام روز بخیر زن برادرم با یک شخصی ارتباط تلفنی دارد و با هم در یک رستوران در حالی که دست هم را گرفته بودند دیده شده اند . آیا میتونم با استناد به عکسی که از اونها در حال با هم بودن در پارک داریم شکایت رابطه نامشروع کنیم . آیا با فیلم و پیامک امکان اثبات خیانت زن برادرم وجود دارد . برای گرفتن وکیل در رابطه با مهریه و رابطه نامشروع و خیانت هزینه وکالت وکیل چقدر می شود . تشکر از مشاوره سایت وکیل دان

  1. با توجه به اینکه زن برادر شما یک رابطه نامشروع خارج از حدود با شخص غریبه برقرار کرده است با فیلم و پیامک می توانید رابطه نامشروع و خیانت ایشان را اثبات نمایید ‌ مجازات چنین جرمی شلاق تعزیری است که قابل خرید به اصطلاح نیست . هزینه وکالت وکیل معمولا در هر شهر متفاوت است و فرق می کند . برای مشاوره با وکیل رایگان می‌توانید از طریق سایت وکیل دان اقدام نمایید .

 11. همسرم مدتی است که با یک فرد ناشناس در ارتباط می باشد. ارتباط آنها بیشتر از طریق واتساب و پیامک هست . من یک عکس در گوشی همسرم دیدم که با مرد دیگه ای با هم انداخته اند . آیا من می توانم با استناد به این عکس البته در این عکس جدا از هم ایستاده اند و فاصله دارند و همکار هم هستند خیانت همسرم را اثبات کنم و از همسرم برای خیانت و رابطه نامشروع شکایت کنم . از سایت وکیل دان تشکر می کنم .

  1. سلام تشکر از طرح سوال در سایت وکیل دان. اثبات این موضوع خيانت و داشتن رابطه نامشروع با یک عکس با ابن کیفیت توجه به اینکه همسرتان با همکارش می باشد سخت است و لازم است که مدارک و مستندات بیشتری مانند پیامک و چت و یا فیلم پیدا نمایید . اثبات خیانت باید با مدارک محکم باشد در غیر اینصورت و عدم امکان اثبات خیانت ممکن است همسرتان از شما شکایت افترا و اعاده حیثیت کند .

 12. سلام تشکر از سایت وکیل دان مشاوره حقوقی آنلاین. شوهرم با یک خانم که همکارش هست ارتباط دارد ولی من مدرکی ندارم . میخوام بدونم آیا پیامک و یا عکس میتونه دلیل و مدرک براز اثبات خیانت و رابطه نامشروع همسرم باشد . تشکر ممنون از اینکه پاسخ می دهید .

  1. سلام ممنون از اینکه سایت ما وکیل دان دا انتخاب نمودید . برای اثبات رابطه نامشروع و خیانت باید مدرک محکم داشته باشید. مثل پیامک عاشقانه و صحبت های جنسی و عکس و فیلم. در غیر اینصورت نمی شود خیانت همسر را اثبات کرد . مدتی شوهرتان را تحت نظر قرار داده تا بتوانید مدرک محکمه پسند به دست آورید.

 13. سلام من یک سوالی که داشتم خیانت زناشویی و داشتن رابطه نامشروع و در کل خیانت برای زن آیا باعث می شود که به زن مهریه تعلق نگیرد و یا فقط شلاق دارد تشکر از سایت وکیل دان

 14. سلام برای شکایت خیانت زناشویی و رابطه نامشروع از کدام دادسرا باید علیه شوهرم شکایت کنم. مستندات فقط متن پیامک و فیلم و عکس کافی هست . ممنون از سایت شما بابت راهنمایی خوبتان .

 15. سلام برای طلاق آیا مدارک خیانت همسرم را ببرم کافی هست یک سری عکس در اینستاگرام و استوری هست که با دختر عکس و فیلم انداخته است. ممنونم

  1. سلام روز بخیر بایستی ابتدا در دادگاه کیفری خیانت همسر را بتوانید اثبات کنید و پس از گرفتن رأی رابطه نامشروع که معمولا شلاق تعزیری است رأی محکومیت را به دادگاه خانواده ارائه دهید و به استناد تحقق بند عقدنامه تقاضای صدور حکم طلاق کنید . تشکر از انتخاب سایت وکیل دان برای مشاوره

 16. چند روزی هست که متوجه شدم همسرم با یک آقایی ارتباط دارد و در واتساپ به هم پیام می‌دهند نمی دونم در چه حد رابطه دارند چطوری میتونم متوجه خیانت همسرم بشوم و پرینت پیامک ها را بگیرم .

  1. سلام با شک به داشتن رابطه نامشروع دادگاه دستور اخذ پرینت پیامک ها را نمی دهد باید مدارکی دال بر وجود خیانت و رابطه نامشروع داشته باشید تا دادگاه دستور انجام تحقیقات بیشتر را صادر کند .

 17. سلام ممنون از سایت خوبتون هر پیامی آیا رابطه نامشروع حساب می‌شود حتی پیام کاری و احوال پرسی با همکار . ممنونم اگر راهنمایی کنید.

 18. شوهر خواهرم خیانت کرده و الان خواهرم میخواد شکایت رابطه نامشروع کند ما شاهد هستیم که توی خیابون با کسی بوده آیا دادگاه قبول میکنه شهادت را و یا باید فیلم و عکس داشته باشیم آیا پیامک هم برای ثابت کردن خیانت کافی هست ممنونم

  1. سلام تشکر از انتخاب سایت وکیل دان . به طور معمول محاکم شهادت شهود را در این موارد به سختی قبول می کنند و در موضوعات خیانت و رابطه نامشروع عمدتا با فیلم و عکس و پیام اثبات می گردد .

 19. سلام تشکر از مطالب مفید سایتتون موفق باشید . از راهنمایی وکلا که با صبر و حوصله پاسخ دادند تشکر میکنم.

 20. Payday loans could be more expensive for borrowers who have a good reputation for
  bounced checks and other financial problems, as lenders may view them as a higher risk for default.
  Some payday loans bc lenders may necessitate borrowers to offer a copy of their passport
  or another government-issued identification to be able to approve the borrowed funds.

 21. E-transfer payday loans Canada 24/7 child tax can provide a fast and reliable way to get funds when you need it the most , without having to go through lengthy application processes or credit checks. instant loans canada instant payday loans canada payday loans ei are a great option for those who need fast access to cash without having to rely on credit cards or personal loans. e-transfer payday loans Canada 24/7 can provide a speedy and simple solution to your financial needs, without having to go through lengthy application processes or credit checks. With payday loans Canada, you can get money quickly and easily, regardless of your credit history or income level. payday loans Vancouver can provide a quick and convenient way to get money when you need it the most, without having to leave your home or office. Whether you’re in need of payday loans alberta, there are numerous options available to choose from, with affordable interest rates and convenient repayment terms. payday loans calgary can provide a speedy and efficient solution to your financial needs, without having to rely on credit cards or personal loans. Payday loans Vancouver are a reliable way to get money when you need it the most, without having to rely on friends or family for help. Payday loans Calgary can provide a fast and efficient way to get money when you need it the most, without having to go through lengthy application processes or credit checks.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

!مشاوره با وکیل

مشاوره با وکیل آنلاین وکیل دان

 سوال و مشکل حقوقی دارید ؟
 همین حالا می توانید با وکیل در سریع ترین زمان مشاوره نمایید.

بلافاصله پس از پرداخت وجه می توانید با وکلای سایت صحبت نمایید .